SUS6483R3B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SUS6483R3B.
| Image |
| Package/Case | 6-SMD Module | 6-SMD Module | 6-SMD Module | 6-SMD Module | 6-SMD Module |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SUS (6W) | SUS (6W) | SUS (6W) | SUS (6W) | SUS (6W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Input(Max) | 76V | 76V | 76V | 76V | 76V |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 1.35A | 1.35A | 1.35A | 1.35A | 1.35A |
| Power(Watts) | 4.5 W | 4.5 W | 4.5 W | 4.5 W | 4.5 W |
| Voltage-Isolation | 500 V | 500 V | 500 V | 500 V | 500 V |
| Features | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 77% | 77% | 77% | 77% | 77% |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 1.24 L x 0.71 W x 0.26 H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm) | 1.24 L x 0.71 W x 0.26 H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm) | 1.24 L x 0.71 W x 0.26 H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm) | 1.24 L x 0.71 W x 0.26 H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm) | 1.24 L x 0.71 W x 0.26 H (31.6mm x 18.1mm x 6.5mm) |