SCHURTER Inc. TA45-ABFYPJ17C0-AZM12
Numéro de pièce
TA45-ABFYPJ17C0-AZM12
Fabricant
SCHURTER Inc.
Catégorie :
Leistungsschalter
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TA45-ABFYPJ17C0-AZM12.pdf
Description
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
Product details
1. How to order TA45-ABFYPJ17C0-AZM12 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TA45-ABFYPJ17C0-AZM12 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TA45-ABFYPJ17C0-AZM12?
Fabricant SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc. SCHURTER Inc.
Packaging Box Box Box Box Box
Series TA45-2R TA45-2R TA45-2R TA45-2R TA45-2R
ProductStatus Active Active Active Active Active
BreakerType Thermal Thermal Thermal Thermal Thermal
CurrentRating(Amps) 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A 1.7A
VoltageRating-AC 240 V 240 V 240 V 240 V 240 V
VoltageRating-DC 60 V 60 V 60 V 60 V 60 V