Comchip Technology TV04A121JB-G
Numéro de pièce
TV04A121JB-G
Fabricant
Comchip Technology
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
DO-214AC, SMA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TV04A121JB-G.pdf
Description
TVS DIODE 120VWM 193VC SMA
Product details
1. How to order TV04A121JB-G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TV04A121JB-G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TV04A121JB-G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TV04A121JB-G.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 120V 120V 120V 120V 120V
Voltage-Breakdown(Min) 133V 133V 133V 133V 133V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 193V 193V 193V 193V 193V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 2.07A 2.07A 2.07A 2.07A 2.07A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W