Visual Communications Company - VCC VAOL-10GGE4
Numéro de pièce
VAOL-10GGE4
Fabricant
Visual Communications Company - VCC
Catégorie :
LED-Anzeige – Diskrete Baugruppen
Emballage
Radial
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.VAOL-10GGE4.pdf
Description
LED GREEN CLEAR T/H
Product details
1. How to order VAOL-10GGE4 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the VAOL-10GGE4 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VAOL-10GGE4?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of VAOL-10GGE4.
Package/Case Radial Radial Radial Radial Radial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Color Green Green Green Green Green
Configuration Standard Standard Standard Standard Standard
LensColor Colorless Colorless Colorless Colorless Colorless
LensTransparency Clear Clear Clear Clear Clear
MillicandelaRating 1300mcd 1300mcd 1300mcd 1300mcd 1300mcd
LensSize 10.00mm Dia 10.00mm Dia 10.00mm Dia 10.00mm Dia 10.00mm Dia
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 2V 2V 2V 2V 2V
Current-Test 20mA 20mA 20mA 20mA 20mA