Walsin Technology Corporation WLCW1005Z0J39NTB
Numéro de pièce
WLCW1005Z0J39NTB
Fabricant
Walsin Technology Corporation
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
0402 (1005 Metric)
Fiche technique
WLCW1005Z0J39NTB.pdf
Description
INDUCTOR WIRE WOUND 39NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005Z0J39NTB on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005Z0J39NTB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005Z0J39NTB?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CW CW CW CW CW
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 39 nH 39 nH 39 nH 39 nH 39 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 200 mA 200 mA 200 mA 200 mA 200 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 550mOhm Max 550mOhm Max 550mOhm Max 550mOhm Max 550mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 2.1GHz 2.1GHz 2.1GHz 2.1GHz 2.1GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz