WLSN043DZ0K680LB.pdf
| Image |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | SN | SN | SN | SN | SN |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 68 µH | 68 µH | 68 µH | 68 µH | 68 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 370 mA | 370 mA | 370 mA | 370 mA | 370 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 1.117Ohm Max | 1.117Ohm Max | 1.117Ohm Max | 1.117Ohm Max | 1.117Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |