Torex Semiconductor Ltd XC9141B44D0R-G
Numéro de pièce
XC9141B44D0R-G
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.XC9141B44D0R-G.pdf
Description
0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C
Product details
1. How to order XC9141B44D0R-G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XC9141B44D0R-G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XC9141B44D0R-G?
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 0.65V 0.65V 0.65V 0.65V 0.65V
Voltage-Input(Max) 6V 6V 6V 6V 6V
Voltage-Output(Min/Fixed) 4.4V 4.4V 4.4V 4.4V 4.4V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 500mA 500mA 500mA 500mA 500mA
Frequency-Switching 3MHz 3MHz 3MHz 3MHz 3MHz