Torex Semiconductor Ltd XC9265A15BMR-G
Numéro de pièce
XC9265A15BMR-G
Fabricant
Torex Semiconductor Ltd
Catégorie :
PMIC – Spannungsregler – DC/DC-Schaltregler
Emballage
SC-74A, SOT-753
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.XC9265A15BMR-G.pdf
Description
0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN
Product details
1. How to order XC9265A15BMR-G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XC9265A15BMR-G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XC9265A15BMR-G?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series XC9265 XC9265 XC9265 XC9265 XC9265
ProductStatus Active Active Active Active Active
Function Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down Step-Down
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
Topology Buck Buck Buck Buck Buck
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 2V 2V 2V 2V 2V
Voltage-Input(Max) 6V 6V 6V 6V 6V
Voltage-Output(Min/Fixed) 1.5V 1.5V 1.5V 1.5V 1.5V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 200mA 200mA 200mA 200mA 200mA