Torex Semiconductor Ltd XC9265B22BMR-G
Numéro de pièce
XC9265B22BMR-G
Emballage
SC-74A, SOT-753
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.XC9265B22BMR-G.pdf
Product details
1. How to order XC9265B22BMR-G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XC9265B22BMR-G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XC9265B22BMR-G?
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 2V 2V 2V 2V 2V
Voltage-Input(Max) 6V 6V 6V 6V 6V
Voltage-Output(Min/Fixed) 2.2V 2.2V 2.2V 2.2V 2.2V
Voltage-Output(Max) - - - - -
Current-Output 50mA 50mA 50mA 50mA 50mA