Torex Semiconductor Ltd XCM414B038D2-G
Numéro de pièce
XCM414B038D2-G
Fabricant
Torex Semiconductor Ltd
Catégorie :
PMIC – Spannungsregler – Spezialanwendungen
Emballage
8-PowerXDFN
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.XCM414B038D2-G.pdf
Description
VOLTAGE REGULATOR WITH BRIDGE DI
Product details
1. How to order XCM414B038D2-G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XCM414B038D2-G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XCM414B038D2-G?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Input 2V ~ 26V 2V ~ 26V 2V ~ 26V 2V ~ 26V 2V ~ 26V
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Output 3.8V 3.8V 3.8V 3.8V 3.8V