COILCRAFT XGL4025-821MEC
Numéro de pièce
XGL4025-821MEC
Fabricant
COILCRAFT
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
1616 (4040 Metric)
Fiche technique
XGL4025-821MEC.pdf
Description
FIXED INDUCTOR 0.82UH SMD
Product details
1. How to order XGL4025-821MEC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XGL4025-821MEC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XGL4025-821MEC?
Fabricant COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT COILCRAFT
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Series XGL4025 XGL4025 XGL4025 XGL4025 XGL4025
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core Metal Composite Metal Composite Metal Composite Metal Composite Metal Composite
Inductance 820 nH 820 nH 820 nH 820 nH 820 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 14.4 A 14.4 A 14.4 A 14.4 A 14.4 A
Current-Saturation(Isat) 10.1A 10.1A 10.1A 10.1A 10.1A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 7.2mOhm Max 7.2mOhm Max 7.2mOhm Max 7.2mOhm Max 7.2mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 68MHz 68MHz 68MHz 68MHz 68MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz