Renesas Electronics America Inc XLH335022.000000I
Numéro de pièce
XLH335022.000000I
Fabricant
Renesas Electronics America Inc
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
6-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.XLH335022.000000I.pdf
Description
XTAL OSC XO 22.0000MHZ HCMOS SMD
Product details
1. How to order XLH335022.000000I on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XLH335022.000000I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLH335022.000000I?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 22 MHz 22 MHz 22 MHz 22 MHz 22 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 35mA 35mA 35mA 35mA 35mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.130 L x 0.102 W (3.30mm x 2.60mm) 0.130 L x 0.102 W (3.30mm x 2.60mm) 0.130 L x 0.102 W (3.30mm x 2.60mm) 0.130 L x 0.102 W (3.30mm x 2.60mm) 0.130 L x 0.102 W (3.30mm x 2.60mm)