Renesas Electronics America Inc XLP73V025.000000I
Numéro de pièce
XLP73V025.000000I
Fabricant
Renesas Electronics America Inc
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
6-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.XLP73V025.000000I.pdf
Description
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
Product details
1. How to order XLP73V025.000000I on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the XLP73V025.000000I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XLP73V025.000000I?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 120mA 120mA 120mA 120mA 120mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm) 0.295 L x 0.205 W (7.50mm x 5.20mm)