YAGEO YC104-JR-074K7L
Numéro de pièce
YC104-JR-074K7L
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.YC104-JR-074K7L.pdf
Description
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0602
Product details
1. How to order YC104-JR-074K7L on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the YC104-JR-074K7L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of YC104-JR-074K7L?
Resistance(Ohms) 4.7k 4.7k 4.7k 4.7k 4.7k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 31mW 31mW 31mW 31mW 31mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.055 L x 0.024 W (1.40mm x 0.60mm) 0.055 L x 0.024 W (1.40mm x 0.60mm) 0.055 L x 0.024 W (1.40mm x 0.60mm) 0.055 L x 0.024 W (1.40mm x 0.60mm) 0.055 L x 0.024 W (1.40mm x 0.60mm)