YAGEO YC124-FR-07332RL
Numéro de pièce
YC124-FR-07332RL
Fabricant
YAGEO
Catégorie :
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Emballage
0804, Convex, Long Side Terminals
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.YC124-FR-07332RL.pdf
Description
RES ARRAY 4 RES 332 OHM 0804
Product details
1. How to order YC124-FR-07332RL on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the YC124-FR-07332RL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of YC124-FR-07332RL?
Fabricant YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series YC124 YC124 YC124 YC124 YC124
ProductStatus Active Active Active Active Active
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 332 332 332 332 332
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm)