Z8F4801PM020EC.pdf
| Image |
| Package/Case | 40-DIP (0.620", 15.75mm) | 40-DIP (0.620", 15.75mm) | 40-DIP (0.620", 15.75mm) | 40-DIP (0.620", 15.75mm) | 40-DIP (0.620", 15.75mm) |
| Packaging | Tube,Tube | Tube,Tube | Tube,Tube | Tube,Tube | Tube,Tube |
| Series | Encore!® | Encore!® | Encore!® | Encore!® | Encore!® |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz | 20MHz |