API Delevan Inc. 5022R-433J
Numéro de pièce
5022R-433J
Fabricant
API Delevan Inc.
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.5022R-433J.pdf
Description
FIXED IND 43UH 353MA 2.7 OHM SMD
Product details
1. How to order 5022R-433J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the 5022R-433J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 5022R-433J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 5022R-433J.
7.How to contact us to get technical supports, such as 5022R-433J pin diagram, 5022R-433J datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 5022R-433J 5022R-434J 5022R-471J 5022R-472J 5022R-133J
Numéro de pièce 5022R-433J 5022R-434J 5022R-471J 5022R-472J 5022R-133J
Fabricant API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series 5022R 5022R 5022R 5022R 5022R
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 43 µH 43 µH 43 µH 43 µH 43 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 353 mA 353 mA 353 mA 353 mA 353 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 2.7Ohm Max 2.7Ohm Max 2.7Ohm Max 2.7Ohm Max 2.7Ohm Max
Q@Freq 60 @ 2.5MHz 60 @ 2.5MHz 60 @ 2.5MHz 60 @ 2.5MHz 60 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant 13.7MHz 13.7MHz 13.7MHz 13.7MHz 13.7MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz 2.5 MHz