aimtec AM15E-4815S-NZ
Numéro de pièce
AM15E-4815S-NZ
Fabricant
aimtec
Catégorie :
DC/DC-Wandler
Emballage
6-DIP Module
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.AM15E-4815S-NZ.pdf
Description
DC DC CONVERTER 15V 15W
Product details
1. How to order AM15E-4815S-NZ on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the AM15E-4815S-NZ price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AM15E-4815S-NZ?
Image AM15E-4815S-NZ AM15E-4824S-NZ AM15E-4812S-NZ AM15E-4805S-NZ AM15E-2412S-NZ
Numéro de pièce AM15E-4815S-NZ AM15E-4824S-NZ AM15E-4812S-NZ AM15E-4805S-NZ AM15E-2412S-NZ
Fabricant aimtec aimtec aimtec aimtec aimtec
Package/Case 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series AM15E-NZ (15W) AM15E-NZ (15W) AM15E-NZ (15W) AM15E-NZ (15W) AM15E-NZ (15W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Min) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Input(Max) 75V 75V 75V 75V 75V
Voltage-Output1 15V 15V 15V 15V 15V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 1A 1A 1A 1A 1A
Power(Watts) 15 W 15 W 15 W 15 W 15 W
Voltage-Isolation 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features - - - - -
Efficiency 89% 89% 89% 89% 89%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 2.00 L x 1.00 W x 0.46 H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.46 H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.46 H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.46 H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.46 H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)