EPCOS - TDK Electronics B82464Z4102M
Numéro de pièce
B82464Z4102M
Fabricant
EPCOS - TDK Electronics
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.B82464Z4102M.pdf
Description
FIXED IND 1UH 7.5A 7 MOHM SMD
Product details
1. How to order B82464Z4102M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the B82464Z4102M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of B82464Z4102M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of B82464Z4102M.
Image B82464Z4102M B82464Z4103M B82464Z4104M B82464Z4105M B82464Z4152M
Numéro de pièce B82464Z4102M B82464Z4103M B82464Z4104M B82464Z4105M B82464Z4152M
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series B82464Z4 B82464Z4 B82464Z4 B82464Z4 B82464Z4
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 1 µH 1 µH 1 µH 1 µH 1 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 7.5 A 7.5 A 7.5 A 7.5 A 7.5 A
Current-Saturation(Isat) 10A 10A 10A 10A 10A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 7mOhm Max 7mOhm Max 7mOhm Max 7mOhm Max 7mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz