Central Technologies CTSLF0745TF-101M
Numéro de pièce
CTSLF0745TF-101M
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTSLF0745TF-101M.pdf
Description
100UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Product details
1. How to order CTSLF0745TF-101M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTSLF0745TF-101M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSLF0745TF-101M?
Image CTSLF0745TF-3R3M CTSLF0745TF-101M CTSLF0745TF-470M CTSLF0745TF-331M CTSLF0745TF-680M
Numéro de pièce CTSLF0745TF-3R3M CTSLF0745TF-101M CTSLF0745TF-470M CTSLF0745TF-331M CTSLF0745TF-680M
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTSLF0745TF CTSLF0745TF CTSLF0745TF CTSLF0745TF CTSLF0745TF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA 650 mA
Current-Saturation(Isat) 500mA 500mA 500mA 500mA 500mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 250mOhm 250mOhm 250mOhm 250mOhm 250mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz