Central Technologies CTSPMA5012F-R68M
Numéro de pièce
CTSPMA5012F-R68M
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTSPMA5012F-R68M.pdf
Description
POWR INDUCTOR SMD SHIELDED .68UH
Product details
1. How to order CTSPMA5012F-R68M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTSPMA5012F-R68M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSPMA5012F-R68M?
Image CTSPMA5012F-1R5M CTSPMA5012F-R68M CTSPMA5012F-1R0M CTSPMA5012F-6R8M CTSPMA5012F-2R2M
Numéro de pièce CTSPMA5012F-1R5M CTSPMA5012F-R68M CTSPMA5012F-1R0M CTSPMA5012F-6R8M CTSPMA5012F-2R2M
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTSPMA5012F CTSPMA5012F CTSPMA5012F CTSPMA5012F CTSPMA5012F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 680 nH 680 nH 680 nH 680 nH 680 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 6.8 A 6.8 A 6.8 A 6.8 A 6.8 A
Current-Saturation(Isat) 9.7A 9.7A 9.7A 9.7A 9.7A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 18mOhm Max 18mOhm Max 18mOhm Max 18mOhm Max 18mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz