API Delevan Inc. DC630R-104K
Numéro de pièce
DC630R-104K
Fabricant
API Delevan Inc.
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Radial, Vertical Cylinder
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DC630R-104K.pdf
Description
FIXED IND 100UH 3.21A 95 MOHM TH
Product details
1. How to order DC630R-104K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DC630R-104K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DC630R-104K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DC630R-104K.
Image DC630R-562M DC630R-153K DC630R-224K DC630R-104K DC630R-473K
Numéro de pièce DC630R-562M DC630R-153K DC630R-224K DC630R-104K DC630R-473K
Fabricant API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series DC630R DC630R DC630R DC630R DC630R
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 3.21 A 3.21 A 3.21 A 3.21 A 3.21 A
Current-Saturation(Isat) 6.8A 6.8A 6.8A 6.8A 6.8A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 95mOhm Max 95mOhm Max 95mOhm Max 95mOhm Max 95mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz