DT45PW301.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DT45PW301.
| Image |
| Numéro de pièce | DT45PW301 |
| Fabricant | TDK-Lambda Americas Inc |
| Packaging | - |
| Series | DT45 (45W) |
| ProductStatus | Obsolete |
| RegionUtilized | International |
| Form | Desktop (Class I) |
| InputType | Cord (Sold Separately) |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 5V, 12V, -12V |
| Current-Output(Max) | 5A, 1.5A, 300mA |
| Power(Watts) | 45 W |
| NoLoadPowerConsumption | - |
| Polarization | - |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Efficiency | 75% |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Power DIN, 4 Pin |
| CordLength | 39.4 (1.00m) |
| InputConnector | IEC 320-C14 |
| Features | - |
| Size/Dimension | 5.12 L x 2.72 W x 1.57 H (130.0mm x 69.1mm x 39.9mm) |