Vishay Sfernice DTO025CR2200JTE3
Numéro de pièce
DTO025CR2200JTE3
Fabricant
Vishay Sfernice
Catégorie :
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Emballage
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DTO025CR2200JTE3.pdf
Description
RES 0.22 OHM 5% 25W TO252
Product details
1. How to order DTO025CR2200JTE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DTO025CR2200JTE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DTO025CR2200JTE3?
Image DTO025C100R0JTE3 DTO025C470R0JTE3 DTO025C47R00JTE3 DTO025C100R0FTE3 DTO025CR2200JTE3
Numéro de pièce DTO025C100R0JTE3 DTO025C470R0JTE3 DTO025C47R00JTE3 DTO025C100R0FTE3 DTO025CR2200JTE3
Fabricant Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DTO25 DTO25 DTO25 DTO25 DTO25
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 220 mOhms 220 mOhms 220 mOhms 220 mOhms 220 mOhms
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power(Watts) 25W 25W 25W 25W 25W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
TemperatureCoefficient ±350ppm/°C ±350ppm/°C ±350ppm/°C ±350ppm/°C ±350ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.323 L x 0.287 W (8.20mm x 7.30mm) 0.323 L x 0.287 W (8.20mm x 7.30mm) 0.323 L x 0.287 W (8.20mm x 7.30mm) 0.323 L x 0.287 W (8.20mm x 7.30mm) 0.323 L x 0.287 W (8.20mm x 7.30mm)
Height-Seated(Max) 0.122 (3.10mm) 0.122 (3.10mm) 0.122 (3.10mm) 0.122 (3.10mm) 0.122 (3.10mm)