Diodes Incorporated FM1200008
Numéro de pièce
FM1200008
Fabricant
Diodes Incorporated
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
4-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FM1200008.pdf
Description
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Product details
1. How to order FM1200008 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FM1200008 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FM1200008?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FM1200008.
7.How to contact us to get technical supports, such as FM1200008 pin diagram, FM1200008 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image FM0400005 FM0960001 FM1200008 FM1470001E FM2400005
Numéro de pièce FM0400005 FM0960001 FM1200008 FM1470001E FM2400005
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SaRonix-eCera™ FM SaRonix-eCera™ FM SaRonix-eCera™ FM SaRonix-eCera™ FM SaRonix-eCera™ FM
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 12 MHz 12 MHz 12 MHz 12 MHz 12 MHz
Function - - - - -
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C -20°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.081 L x 0.063 W (2.05mm x 1.60mm) 0.081 L x 0.063 W (2.05mm x 1.60mm) 0.081 L x 0.063 W (2.05mm x 1.60mm) 0.081 L x 0.063 W (2.05mm x 1.60mm) 0.081 L x 0.063 W (2.05mm x 1.60mm)