Bel Power Solutions MAP110-4002G
Numéro de pièce
MAP110-4002G
Fabricant
Bel Power Solutions
Catégorie :
AC-DC-Wandler
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MAP110-4002G.pdf
Description
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 60W
Product details
1. How to order MAP110-4002G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MAP110-4002G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MAP110-4002G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MAP110-4002G.
Image MAP110-1024G MAP110-4002G MAP110-4003G MAP110-4004G MAP110-4011G
Numéro de pièce MAP110-1024G MAP110-4002G MAP110-4003G MAP110-4004G MAP110-4011G
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MAP110 (110W) MAP110 (110W) MAP110 (110W) MAP110 (110W) MAP110 (110W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 4 4 4 4 4
Voltage-Input 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 5V 5V 5V 5V 5V
Voltage-Output2 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output3 -12V -12V -12V -12V -12V
Voltage-Output4 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 12 A 12 A 12 A 12 A 12 A
Current-Output2 5 A 5 A 5 A 5 A 5 A
Current-Output3 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Output4 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 60W (110W Forced Air) 60W (110W Forced Air) 60W (110W Forced Air) 60W (110W Forced Air) 60W (110W Forced Air)
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 4.242 kV 4.242 kV 4.242 kV 4.242 kV 4.242 kV
Efficiency 80% 80% 80% 80% 80%