MAP110-4300.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MAP110-4300.
| Image |
| Packaging | - | - | - | - | - |
| Series | MAP110 (110W) | MAP110 (110W) | MAP110 (110W) | MAP110 (110W) | MAP110 (110W) |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame | Open Frame |
| NumberofOutputs | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | 5V | 5V | 5V | 5V | 5V |
| Voltage-Output3 | -12V | -12V | -12V | -12V | -12V |
| Voltage-Output4 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A |
| Current-Output2 | 5 A | 5 A | 5 A | 5 A | 5 A |
| Current-Output3 | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A |
| Current-Output4 | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 80W (110W Forced Air) | 80W (110W Forced Air) | 80W (110W Forced Air) | 80W (110W Forced Air) | 80W (110W Forced Air) |
| Voltage-Isolation | 4.242 kV | 4.242 kV | 4.242 kV | 4.242 kV | 4.242 kV |
| Efficiency | 80% | 80% | 80% | 80% | 80% |