Bel Power Solutions MAP140-1012
Numéro de pièce
MAP140-1012
Fabricant
Bel Power Solutions
Catégorie :
AC-DC-Wandler
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MAP140-1012.pdf
Description
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Product details
1. How to order MAP140-1012 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MAP140-1012 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MAP140-1012?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MAP140-1012.
Image MAP140-1024G MAP140-1012 MAP140-1024 MAP140-1048 MAP140-3000P
Numéro de pièce MAP140-1024G MAP140-1012 MAP140-1024 MAP140-1048 MAP140-3000P
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MAP140 (140W) MAP140 (140W) MAP140 (140W) MAP140 (140W) MAP140 (140W)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 9.2 A 9.2 A 9.2 A 9.2 A 9.2 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 80W (140W Forced Air) 80W (140W Forced Air) 80W (140W Forced Air) 80W (140W Forced Air) 80W (140W Forced Air)
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV
Efficiency 80% 80% 80% 80% 80%