Bel Power Solutions MAP30-1005G
Numéro de pièce
MAP30-1005G
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MAP30-1005G.pdf
Description
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Product details
1. How to order MAP30-1005G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MAP30-1005G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MAP30-1005G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MAP30-1005G.
Image MAP30-1005G MAP30-1005
Numéro de pièce MAP30-1005G MAP30-1005
Fabricant Bel Power Solutions Bel Power Solutions
Packaging Bulk Bulk
Series MAP30 (30W) MAP30 (30W)
ProductStatus Active Active
Type Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 1 1
Voltage-Input 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 5V 5V
Voltage-Output2 - -
Voltage-Output3 - -
Voltage-Output4 - -
Voltage-Output5 - -
Voltage-Output6 - -
Current-Output1 6 A 6 A
Current-Output2 - -
Current-Output3 - -
Current-Output4 - -
Current-Output5 - -
Current-Output6 - -
Power(Watts) 30W 30W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 2.6 kV 2.6 kV
Efficiency 70% 70%
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (With Derating) 0°C ~ 70°C (With Derating)