Bel Power Solutions MPB125-2012G
Numéro de pièce
MPB125-2012G
Fabricant
Bel Power Solutions
Catégorie :
AC-DC-Wandler
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MPB125-2012G.pdf
Description
AC/DC CONVERTER 2X12V 125W
Product details
1. How to order MPB125-2012G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MPB125-2012G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPB125-2012G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPB125-2012G.
Image MPB125-2012G MPB125-2048G MPB125-4350G MPB125-4350RG MPB125-3000G
Numéro de pièce MPB125-2012G MPB125-2048G MPB125-4350G MPB125-4350RG MPB125-3000G
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MPB125 (125W) MPB125 (125W) MPB125 (125W) MPB125 (125W) MPB125 (125W)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 10.5 A 10.5 A 10.5 A 10.5 A 10.5 A
Current-Output2 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 125W 125W 125W 125W 125W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV 3 kV
Efficiency 86% 86% 86% 86% 86%