Bel Power Solutions MPU150-4530G
Numéro de pièce
MPU150-4530G
Fabricant
Bel Power Solutions
Catégorie :
AC-DC-Wandler
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MPU150-4530G.pdf
Description
AC/DC CNVRTR 5V 3.3V 2X12V 150W
Product details
1. How to order MPU150-4530G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MPU150-4530G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPU150-4530G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MPU150-4530G.
Image MPU150-3300 MPU150-4000 MPU150-4530 MPU150-4530G MPU150-4350G
Numéro de pièce MPU150-3300 MPU150-4000 MPU150-4530 MPU150-4530G MPU150-4350G
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MPU150 (150W) MPU150 (150W) MPU150 (150W) MPU150 (150W) MPU150 (150W)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 4 4 4 4 4
Voltage-Input 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC 90 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 5V 5V 5V 5V 5V
Voltage-Output2 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Output3 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output4 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 30 A 30 A 30 A 30 A 30 A
Current-Output2 15 A 15 A 15 A 15 A 15 A
Current-Output3 3 A 3 A 3 A 3 A 3 A
Current-Output4 3 A 3 A 3 A 3 A 3 A
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 150W 150W 150W 150W 150W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV 2.6 kV
Efficiency 75% 75% 75% 75% 75%