EOS Power MULP180-1012-2
Numéro de pièce
MULP180-1012-2
Fabricant
EOS Power
Catégorie :
AC-DC-Wandler
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.MULP180-1012-2.pdf
Description
AC/DC CONVERTER 12V 120W
Product details
1. How to order MULP180-1012-2 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the MULP180-1012-2 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MULP180-1012-2?
Image MULP180-1324 MULP180-0312 MULP180-1012-2 MULP180-1312-2 MULP180-1015-2
Numéro de pièce MULP180-1324 MULP180-0312 MULP180-1012-2 MULP180-1312-2 MULP180-1015-2
Fabricant EOS Power EOS Power EOS Power EOS Power EOS Power
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series MULP180 (180W) MULP180 (180W) MULP180 (180W) MULP180 (180W) MULP180 (180W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame Open Frame
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 80 ~ 264 VAC, 390VDC 80 ~ 264 VAC, 390VDC 80 ~ 264 VAC, 390VDC 80 ~ 264 VAC, 390VDC 80 ~ 264 VAC, 390VDC
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 120W (180W Forced Air) 120W (180W Forced Air) 120W (180W Forced Air) 120W (180W Forced Air) 120W (180W Forced Air)
Applications Medical Medical Medical Medical Medical
Voltage-Isolation 4 kV 4 kV 4 kV 4 kV 4 kV
Efficiency 88% 88% 88% 88% 88%