YIC OSC50M-3.3I/S22T
Numéro de pièce
OSC50M-3.3I/S22T
Fabricant
YIC
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
4-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.OSC50M-3.3I/S22T.pdf
Description
XTAL OSC XO 50MHZ 3.3V CMOS SMD
Product details
1. How to order OSC50M-3.3I/S22T on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the OSC50M-3.3I/S22T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSC50M-3.3I/S22T?
Image OSC50M-3.3I/S22T
Numéro de pièce OSC50M-3.3I/S22T
Fabricant YIC
Package/Case 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Series OSC-S22
ProductStatus Active
BaseResonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 50 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage-Supply 3.3V
FrequencyStability ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth -
Current-Supply(Max) 15mA
Ratings -
MountingType Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)