R2E250-RA50-01.pdf
| Image |
| Fabricant | ebm-papst Inc. | ebm-papst Inc. | ebm-papst Inc. | ebm-papst Inc. | ebm-papst Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 230VAC | 230VAC | 230VAC | 230VAC | 230VAC |
| Size/Dimension | Round - 250mm Dia | Round - 250mm Dia | Round - 250mm Dia | Round - 250mm Dia | Round - 250mm Dia |
| Width | 99.00mm | 99.00mm | 99.00mm | 99.00mm | 99.00mm |
| AirFlow | - | - | - | - | - |
| StaticPressure | - | - | - | - | - |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| Noise | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 285W | 285W | 285W | 285W | 285W |