Astrodyne TDI RP380-15-10-W
Numéro de pièce
RP380-15-10-W
Fabricant
Astrodyne TDI
Catégorie :
Netzfiltermodule
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RP380-15-10-W.pdf
Description
3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V
Product details
1. How to order RP380-15-10-W on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RP380-15-10-W price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RP380-15-10-W?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RP380-15-10-W.
Image RP380-15-0-W RP380-15-100-W RP380-15-10-W RP380-15-1000-W RP380-15-2000-W
Numéro de pièce RP380-15-0-W RP380-15-100-W RP380-15-10-W RP380-15-1000-W RP380-15-2000-W
Fabricant Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI Astrodyne TDI
Packaging Box Box Box Box Box
Series RP380 RP380 RP380 RP380 RP380
ProductStatus Active Active Active Active Active
Configuration Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage Single Stage
Voltage-RatedDC - - - - -
Voltage-RatedAC 600V 600V 600V 600V 600V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) 3.8 kV 3.8 kV 3.8 kV 3.8 kV 3.8 kV
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) - - - - -
Current 15 A 15 A 15 A 15 A 15 A
Frequency-Operating 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz 50/60Hz
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
ApprovalAgency CE, cURus, SEMKO CE, cURus, SEMKO CE, cURus, SEMKO CE, cURus, SEMKO CE, cURus, SEMKO
OperatingTemperature -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C -25°C ~ 100°C