Diodes Incorporated S1703C-30.0000(T)
Numéro de pièce
S1703C-30.0000(T)
Fabricant
Diodes Incorporated
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
4-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.S1703C-30.0000(T).pdf
Description
XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS TTL
Product details
1. How to order S1703C-30.0000(T) on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the S1703C-30.0000(T) price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S1703C-30.0000(T)?
Image S1703C-24.5760(T) S1703B-27.0000(T) S1703B-40.0000(T) S1703C-30.0000(T) S1703B-48.0000(T)
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SaRonix™ S1703 SaRonix™ S1703 SaRonix™ S1703 SaRonix™ S1703 SaRonix™ S1703
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 30 MHz 30 MHz 30 MHz 30 MHz 30 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS, TTL HCMOS, TTL HCMOS, TTL HCMOS, TTL HCMOS, TTL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm ±100ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 12mA 12mA 12mA 12mA 12mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)