PulseLarsen Antennas SPDA24617/3900
Numéro de pièce
SPDA24617/3900
Fabricant
PulseLarsen Antennas
Catégorie :
HF-Antennen
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SPDA24617/3900.pdf
Description
ANT EXT 617-3900 SMA IP65
Product details
1. How to order SPDA24617/3900 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SPDA24617/3900 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SPDA24617/3900?
Image SPDA24617/3900
Numéro de pièce SPDA24617/3900
Fabricant PulseLarsen Antennas
Packaging Bag
Series Omni Antenna
ProductStatus Active
RFFamily/Standard Cellular
FrequencyGroup Wide Band
Frequency(Center/Band) 788.5MHz, 2.05GHz, 3.55GHz
FrequencyRange 617MHz ~ 960MHz, 1.4GHz ~ 2.7GHz, 3.2GHz ~ 3.9GHz
AntennaType Blade
NumberofBands 3
VSWR 3
ReturnLoss -
Gain 1dBi, 2.5dBi, 3dBi
Power-Max 5 W
Features -
Termination SMA Male
IngressProtection IP65
MountingType Connector Mount
Height(Max) 8.789 (223.24mm)