TE Connectivity Passive Product TLM2HER012JTE
Numéro de pièce
TLM2HER012JTE
Fabricant
TE Connectivity Passive Product
Catégorie :
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Emballage
2010 (5025 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.TLM2HER012JTE.pdf
Description
RES 0.012 OHM 5% 3/4W 2010
Product details
1. How to order TLM2HER012JTE on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the TLM2HER012JTE price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TLM2HER012JTE?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TLM2HER012JTE.
Image TLM2HER022JTE TLM2HER033JTE TLM2HER012JTE TLM2HER015JTE TLM2HER01JTE
Numéro de pièce TLM2HER022JTE TLM2HER033JTE TLM2HER012JTE TLM2HER015JTE TLM2HER01JTE
Series TLM, CGS TLM, CGS TLM, CGS TLM, CGS TLM, CGS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 12 mOhms 12 mOhms 12 mOhms 12 mOhms 12 mOhms
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power(Watts) 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W 0.75W, 3/4W
Composition Metal Foil Metal Foil Metal Foil Metal Foil Metal Foil
Features Current Sense Current Sense Current Sense Current Sense Current Sense
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm) 0.197 L x 0.098 W (5.00mm x 2.50mm)
Height-Seated(Max) 0.029 (0.73mm) 0.029 (0.73mm) 0.029 (0.73mm) 0.029 (0.73mm) 0.029 (0.73mm)