YK3310403000G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of YK3310403000G.
| Image |
| Numéro de pièce | YK3310303000G | YK3310403000G | YK3310203000G | YK3310503000G | YK3310703000G |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | YK331 | YK331 | YK331 | YK331 | YK331 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofCircuits | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| NumberofWireEntries | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Pitch | 0.325 (8.26mm) | 0.325 (8.26mm) | 0.325 (8.26mm) | 0.325 (8.26mm) | 0.325 (8.26mm) |
| NumberofRows | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| CurrentRating(Amps) | 20A | 20A | 20A | 20A | 20A |
| VoltageRating | 300V | 300V | 300V | 300V | 300V |