MBB02070C3323FC100.pdf
| Image |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 332 kOhms | 332 kOhms | 332 kOhms | 332 kOhms | 332 kOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 0.6W | 0.6W | 0.6W | 0.6W | 0.6W |
| Composition | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film |
| TemperatureCoefficient | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C |
| Size/Dimension | - | - | - | - | - |
| Height-Seated(Max) | 0.098 Dia x 0.256 L (2.50mm x 6.50mm) | 0.098 Dia x 0.256 L (2.50mm x 6.50mm) | 0.098 Dia x 0.256 L (2.50mm x 6.50mm) | 0.098 Dia x 0.256 L (2.50mm x 6.50mm) | 0.098 Dia x 0.256 L (2.50mm x 6.50mm) |