Bourns Inc. CC453232A-101KL
Numéro de pièce
CC453232A-101KL
Fabricant
Bourns Inc.
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
1812 (4532 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CC453232A-101KL.pdf
Description
FIXED IND 100UH 280MA 4 OHM SMD
Product details
1. How to order CC453232A-101KL on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CC453232A-101KL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CC453232A-101KL?
Image CC453232A-3R3KL CC453232A-6R8KL CC453232A-101KL CC453232A-470KL CC453232A-102KL
Numéro de pièce CC453232A-3R3KL CC453232A-6R8KL CC453232A-101KL CC453232A-470KL CC453232A-102KL
Fabricant Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Series CC453232A CC453232A CC453232A CC453232A CC453232A
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH 100 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 280 mA 280 mA 280 mA 280 mA 280 mA
Current-Saturation(Isat) 220mA 220mA 220mA 220mA 220mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 4Ohm Max 4Ohm Max 4Ohm Max 4Ohm Max 4Ohm Max
Q@Freq 30 @ 796kHz 30 @ 796kHz 30 @ 796kHz 30 @ 796kHz 30 @ 796kHz
Frequency-SelfResonant 5.5MHz 5.5MHz 5.5MHz 5.5MHz 5.5MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C
InductanceFrequency-Test 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz 796 kHz