Bourns Inc. CC453232A-102KL
Numéro de pièce
CC453232A-102KL
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CC453232A-102KL.pdf
Description
FIXED IND 1MH 90MA 40 OHM SMD
Product details
1. How to order CC453232A-102KL on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CC453232A-102KL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CC453232A-102KL?
Image CC453232A-3R3KL CC453232A-6R8KL CC453232A-101KL CC453232A-470KL CC453232A-102KL
Numéro de pièce CC453232A-3R3KL CC453232A-6R8KL CC453232A-101KL CC453232A-470KL CC453232A-102KL
Inductance 1 mH 1 mH 1 mH 1 mH 1 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 90 mA 90 mA 90 mA 90 mA 90 mA
Current-Saturation(Isat) 80mA 80mA 80mA 80mA 80mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 40Ohm Max 40Ohm Max 40Ohm Max 40Ohm Max 40Ohm Max
Q@Freq 20 @ 252kHz 20 @ 252kHz 20 @ 252kHz 20 @ 252kHz 20 @ 252kHz
Frequency-SelfResonant 2MHz 2MHz 2MHz 2MHz 2MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C
InductanceFrequency-Test 252 kHz 252 kHz 252 kHz 252 kHz 252 kHz