Bourns Inc. CC453232A-3R3KL
Numéro de pièce
CC453232A-3R3KL
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CC453232A-3R3KL.pdf
Description
FIXED IND 3.3UH 1.5A 210MOHM SMD
Product details
1. How to order CC453232A-3R3KL on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CC453232A-3R3KL price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CC453232A-3R3KL?
Image CC453232A-3R3KL CC453232A-6R8KL CC453232A-101KL CC453232A-470KL CC453232A-102KL
Numéro de pièce CC453232A-3R3KL CC453232A-6R8KL CC453232A-101KL CC453232A-470KL CC453232A-102KL
Inductance 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH 3.3 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A
Current-Saturation(Isat) 1.25A 1.25A 1.25A 1.25A 1.25A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 210mOhm Max 210mOhm Max 210mOhm Max 210mOhm Max 210mOhm Max
Q@Freq 10 @ 7.96MHz 10 @ 7.96MHz 10 @ 7.96MHz 10 @ 7.96MHz 10 @ 7.96MHz
Frequency-SelfResonant 35MHz 35MHz 35MHz 35MHz 35MHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C -40°C ~ 150°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz