Central Technologies CTMPH121004F-R24M
Numéro de pièce
CTMPH121004F-R24M
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
1210 (3225 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTMPH121004F-R24M.pdf
Description
0.24UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
Product details
1. How to order CTMPH121004F-R24M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTMPH121004F-R24M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTMPH121004F-R24M?
Image CTMPH121004F-2R2M CTMPH121004F-R33M CTMPH121004F-R24M CTMPH121004F-1R5M CTMPH121004F-R47M
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTMPH121004F CTMPH121004F CTMPH121004F CTMPH121004F CTMPH121004F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core - - - - -
Inductance 240 nH 240 nH 240 nH 240 nH 240 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 6 A 6 A 6 A 6 A 6 A
Current-Saturation(Isat) 9A 9A 9A 9A 9A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 16mOhm Max 16mOhm Max 16mOhm Max 16mOhm Max 16mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 2 MHz 2 MHz 2 MHz 2 MHz 2 MHz