Central Technologies CTMPH121004F-R47M
Numéro de pièce
CTMPH121004F-R47M
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTMPH121004F-R47M.pdf
Description
0.47UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
Product details
1. How to order CTMPH121004F-R47M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTMPH121004F-R47M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTMPH121004F-R47M?
Image CTMPH121004F-2R2M CTMPH121004F-R33M CTMPH121004F-R24M CTMPH121004F-1R5M CTMPH121004F-R47M
Material-Core - - - - -
Inductance 470 nH 470 nH 470 nH 470 nH 470 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 4.5 A 4.5 A 4.5 A 4.5 A 4.5 A
Current-Saturation(Isat) 6A 6A 6A 6A 6A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 24mOhm Max 24mOhm Max 24mOhm Max 24mOhm Max 24mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 2 MHz 2 MHz 2 MHz 2 MHz 2 MHz