Central Technologies CTMPH121004F-R33M
Numéro de pièce
CTMPH121004F-R33M
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTMPH121004F-R33M.pdf
Description
0.33UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
Product details
1. How to order CTMPH121004F-R33M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTMPH121004F-R33M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTMPH121004F-R33M?
Image CTMPH121004F-2R2M CTMPH121004F-R33M CTMPH121004F-R24M CTMPH121004F-1R5M CTMPH121004F-R47M
Material-Core - - - - -
Inductance 330 nH 330 nH 330 nH 330 nH 330 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 5.8 A 5.8 A 5.8 A 5.8 A 5.8 A
Current-Saturation(Isat) 8A 8A 8A 8A 8A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 17mOhm Max 17mOhm Max 17mOhm Max 17mOhm Max 17mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 2 MHz 2 MHz 2 MHz 2 MHz 2 MHz